• 29223531
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Parketa grīda

Klasiskais parkets

Pie mums var iegādāties masīvkoka dēlīšu parketu no ozola, oša, sarkankoka, riekstkoka . Parketa biezums no 15 mm līdz 22 mm, dēlīša platums no 50 līdz 120 mm un dažādi garumi, kurus mēs sagatavosim Jūsu izvēlētajam parketa rakstam.

Piedāvājam parketu skujiņas rakstam, pinumus, kvadrātus, Chevron (franču skujiņa). Pēc pasūtījuma izgatavosim masīvkoka vai divslāņu vairogparketu, bordes, rozetes, dekorus.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Divslāņu parkets

Mūsu piedāvājumā ir vairāku veidu un koksnes šķiru divslāņu parketa dēļi , dēļu biezums ir no 12 mm līdz 22 mm , platumi no 100 mm līdz 300 mm.

Divslāņu parketa dēļus ieteicams izmantot telpās ,kur ir ierīkota grīdas apkure ,saucamā “ siltā grīda “ , bet protams ,ka dēļi ir piemēroti arī telpas kur ir cita veida apkure.

Dēļu virsma var būt lakota , tonēta -lakota vai apstrādāta ar cietvaska eļļām ( liela krāsu izvēle ) Dēļu virsmas apdari veicam rūpnieciski un piegādāsim Jums jau lakotus vai eļļotus dēļus.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Trīsslāņu parkets

Mūsu sortimentā ir vienjoslas un trīs joslu dāžādu šķiru un kokšnu veidi (ozols, osis, merbau, jatoba, riekstkoks, wenge) parketa dēļi, ar 5G vai 2G Click sistāmas savienojumu.

Trīs slāņu parketu ieklāj “peldošā veidā“ savienojot tos savā starpā pateicoties Click sistēmai, bet var aī līmēt pie pamatnes. Dēļu biezums ir 12,8 vai 14 mm.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Kontakti - Wood Floors

Mūsu pieredze un aizrautība par kvalitāti mums ļauj radīt un ieklāt koka grīdas, kas ne tikai piešķir telpām eleganci un siltumu, bet arī kalpo kā ilgtspējīgs risinājums.

info@woodfloors.lv

Rekvizīti:

Uzņēmuma nosaukums: SIA "Eko Projekts"

Reģistrācijas numurs: LV40003573937

Adrese: Margrietas iela 7 , Rīga , LV1046

Konts: Swedbank AS , LV04HABA0551002091362

Konts: Luminor Bank AS , LV71RIKO0001080120502

Saziņas forma:

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku